Зеленський призначив Олександра Данилюка секретарем РНБО

Новини
Олександр Данилюк, секретар РНБО України Фото: YouTube Телеканал ICTV

Президент України Володимир Зеленський призначив члена своєї команди, екс-міністра фінансів Олександра Данилюка секретарем Ради національної безпеки і оборони України.

Відповідний указ №327/2019, підписаний главою держави у вівторок, 28 травня, опублікували на сайті президента, повідомляє Центр журналістських розслідувань.

«Призначити Данилюка Олександра Олександровича секретарем Ради національної безпеки і оборони України», – йдеться в документі.

До теперішнього часу Данилюк був представником президента Зеленського на преговорах з Міжнародним валютним фонодм (МВФ). 7 липня 2018 року Верховна Рада звільнила Данилюка з посади міністра фінансів України.

Також Зеленський указом №328/2019 призначив Олексія Гончарука заступником глави Адміністрації президента. Крім того, указом №330/2019 Зеленський призначив Олега Устенко радником президента (поза штатом).

Нагадаємо:

  • 17 травня 2019 року попередній секретар РНБО Олександр Турчинов подав заяву про відставку у зв’язку з припиненням повноважень президента Петра Порошенка, який призначив його на цю посаду.
  • 19 травня президент Петро Порошенко звільнив Турчинова з посади секретаря РНБО.