Аваков заявив, що в дитину стріляли з рушниці, зброю сховала жінка. Глава МВС у відставку не піде

Глава МВС Арсен Аваков заявив, що не піде у відставку через загибель п'ятирічного Кирила Тлявова в Переяславі-Хмельницькому Київської області, у вбивстві якого підозрюють місцевих поліцейських. Глава МВС заявив, що в дитину стріляли з рушниці, а серед підозрюваних є жінка, яка нібито заховала зброю.

Як заявив Аваков журналістам, підозрювані поліцейські стріляли з рушниці і не використовували табельну зброю, пише Центр журналістських розслідувань з посиланням на «Інтерфакс-Україна».

«Справа не в зброї, в даному випадку зброя не була табельною. В даному випадку приватна група з чотирьох людей виїхала постріляти. Ми вважаємо, що вони були напідпитку, адвокати кажуть, що ні. На мою думку, п’ять підозрюваних в цьому вбивстві – четверо тих, хто стріляв, а хто саме – визначить слідство, може всі, може один, чия куля і т.д. А також жінка, яка заховала ту рушницю і таким чином сприяла приховуванню злочину – це теж необхідно кваліфікувати, але це справа зараз ГБР», – додав міністр.

«Я теж не напишу заяву про відставку, але питання моєї відставки може розглянути у відповідному порядку цей парламент, або наступний, або хто-небудь», – заявив Аваков після засідання Кабінету міністрів, відповідаючи на відповідне запитання.

Він також не бачить сенсу у відставці глави Національної поліції Сергія Князєва

«Я не вважаю, що глава Нацполіціі Князєв має йти у відставку. Він добре працює, і він робить все, що від нього залежить», – додав глава МВС.

Нагадаємо:

  • У Переяславі-Хмельницькому двох поліцейських підозрюють в тому, що 31 травня з вогнепальної зброї вони поранили п’ятирічного хлопчика Кирила Тлявова, який помер в лікарні. 4 червня були арештовані підозрювані – Іван Приходько та Володимир Петровець.
  • У Херсоні близько сотні активістів та небайдужих мешканців взяли участь у всеукраїнській акції пам’яті п’ятирічного Кирила Тлявова.
  • У Переяславі-Хмельницькому Київської області під час акції протесту в зв’язку зі смертю 5-річного Кирила Тлявова двоє поліцейських отримали травми ніг.
     
Інформаційна агенція “Центр журналістських розслідувань”
Kyiv Kyiv Ukraine