З початку року понад 45 тисяч кримчан звернулись для оформлення біометричних паспортів – Куркчі

З початку 2019 року понад 45 тисяч кримчан звернулись до Державної міграційної служби для оформлення біометричних закордонних паспортів.

Фото: УНИАН

Про це на прес-конференції у медіа-центрі «IPC-Херсон» повідомив перший заступник міністра з питань тимчасово окупованих територій та внутрішньо переміщених осіб України Юсуф Куркчі, передає Центр журналістських розслідувань.

«Згідно даних, які ми маємо від колег з державної міграційної служби, на початок цього року називалася цифра більш ніж 80 тисяч. За 4 місяці цього року ми вже чули цифру, яка наближається до 46 чи 48 тисяч. Тенденція на те, що ця державна послуга має попит у громадян на окупованій території – це норма. Не зважаючи на те, що порядок отримання паспортів трохи відрізняється від того, як їх отримують громадяни, які проживають на контрольованій території, це не є перепоною і люди з розумінням до цього ставляться і намагаються привезти всі ці документи, які потрібні, щоб ця послуга була їм доступна», – сказав Куркчі.

Нагадаємо:

  • У березні 2019 року заступник начальника управління Державної міграційної служби в Херсонській області Дмитро Іванов повідомив, що з початку анексії Криму в управлінні ДМС кримчани оформили майже 50 тисяч паспортів: як біометричних закордонних, так і внутрішніх ID-карток.
Інформаційна агенція “Центр журналістських розслідувань”
Kyiv Kyiv Ukraine