На адмінкордоні з Кримом 30 червня та 1 липня російські КПП будуть працювати з перебоями

Новини
Фото: РИА Новости / Александр Полегенько

На адмінкордоні з окупованих Кримом 30 червня і 1 липня в російських автомобільних пунктах пропуску БАПП «Армянськ», БАПП «Джанкой», «ДАПП» Перекоп будуть проводитись регламентні роботи з технічного обслуговування серверного обладнання, в зв’язку з чим в їх роботі будуть перебої з оформленням автотранспорту, аж до повної зупинки. Режим пропуску громадян, які перетинають адмінкордон пішки, не зміниться.

Про це повідомляє «Кримська митниця», передає Центр журналістських розслідувань.

«При проведенні регламентних робіт з 00:00 до 04:00 години 1 липня 2019 року можлива повна зупинка інформаційно-комунікаційного устаткування митного органу, яка може вплинути на можливість оформлення транспортних засобів для особистого користування, а також транспортних засобів, що здійснюють міжнародні перевезення», – йдеться в повідомленні.

При цьому переміщення товарів фізичними особами для особистого користування, що перетинають адмінкордон в пішому порядку, буде здійснюватися в звичайному режимі.

Нагадаємо:

  • Російські пункти пропуску «Армянськ», «Перекоп» і «Джанкой» розташовані на адмінкордоні з окупованим Кримом відповідно навпроти українських контрольних пунктів в’їзду-виїзду «Каланчак», «Чаплинка» і «Чонгар».
  • У кінці грудня 2018 року «прикордонне управління ФСБ по Республіці Крим і Севастополю» повідомило про введення в експлуатацію 60-ти кілометрового металевого паркану на адмінкордоні з окупованим Кримом, будівництво якого було профінансовано з бюджету РФ на суму 212,9 млн. руб.