Російські окупанти обстріляли безпілотник СММ ОБСЄ під Луганськом

На Донбасі російські окупанти обстріляли безпілотник Спеціальної моніторингової місії (СММ) ОБСЄ малого радіуса дії під час спостережного польоту неподалік селища Металіст поряд окупованого Луганська.

Фото: AP

Про це повідомляє Центр журналістських розслідувань з посиланням на опублікований звіт СММ ОБСЄ.

«Під час польоту БПЛА СММ малого радіуса дії приблизно за 4 км на південний захід від н.п. Металіст (непідконтрольний урядові, 7 км на північний захід від Луганська) спостерігачі чули 20 пострілів зі стрілецької зброї на відстані приблизно 1-1,5 км на північ від своєї позиції. За їхньою оцінкою, постріли були здійснені в напрямку БПЛА, який пролітав приблизно за 1 км на північ», – йдеться у звіті.

Як вказується, спостерігачі СММ ОБСЄ змогли приземлити безпілотник та залишили цей район.

«Згідно з аналізом даних повітряного спостереження, отриманих за допомогою цього апарата, був зафіксований чоловік, який націлив автомат на БПЛА», – повідомили в місії.

Крім того, наголосили в СММ ОБСЄ, в трьох випадках, виконуючи політ над н.п. Макіївка (непідконтрольний урядові, 12 км на північний схід від Донецька), безпілотник СММ малого радіуса зазнавав дії перешкод сигналу GPS (за оцінкою, імовірно внаслідок глушіння).

Інформаційна агенція “Центр журналістських розслідувань”
Kyiv Kyiv Ukraine