Учаснику «Самооборони Криму» Саттарову продовжили арешт з альтернативою внесення застави

Новини
Олександр Саттаров, учасник «Самооборони Криму», фото: Бюро судової інформації

Голосіївський районний суду Києва продовжив запобіжний захід у виді тримання під вартою ще на два місяці з альтернативою внесення застави учаснику «Самооборони Криму» Олександру Саттарову, якого звинувачують у державній зраді.

Про це повідомляє Центр журналістських розслідувань з посиланням на Бюро судової інформації.

Судом встановлено обвинуваченому заставу у розмірі 602 тис 100 грн (враховуючи рішення Конституційного Суду України). 

Застава може бути внесена як самим обвинуваченим, так і іншою фізичною або юридичною особою.

Суд зобов’язав Саттарова, у разі внесення застави, прибувати за кожною вимогою до суду, повідомляти про зміну місця проживання та роботи, не виїжджати з Києва без дозволу прокурора або суду, здати на зберігання до відповідних органів державної влади свій паспорт (паспорти) для виїзду за кордон, інші документи, що дають право на виїзд з України і в’їзд в Україну, носити електронний засіб контролю.

Нагадаємо:

  • 15 грудня 2017 року правоохоронці затримали в Дніпропетровській області члена так званої «Самооборони Криму» Олександра Саттарова. 18 грудня Приморський суд Одеси заарештував його без права внесення застави.
  • Саттаров звинувачується у порушенні ч.1 ст.111 ККУ (Державна зрада). Згідно з обвинувальним актом, Саттаров в складі «самооборони Криму» брав участь у захопленні військового аеродрому «Бельбек» (Севастополь) і української військової частини А-4515, яка обслуговувала його роботу.
  • Сам Саттаров своєї провини про не визнає.