Учасники «Мотопробігу єдності» відвідали адмінмежу з Кримом та Херсон

Учасники всеукраїнського мотопробігу за єдність України у вівторок, 23 липня, відвідали адмінмежу з окупованим Кримом, а потім прибули до Херсону. Головний посил байкерів: Україна є єдиною і суверенною, а Крим - невід’ємна її частина. З собою активісти везуть державний прапор України і національний прапор кримськотатарського народу.

Фото: genichesk.ipc.org.ua

Як повідомляє медіацентр IPC-Генічеськ, зранку «Мотопробіг єдності» прибув до Генічеського району Херсонської області, передає Центр журналістських розслідувань.

«Мета мотопробігу – об’єднання всієї країни. Продемонструвати, що між нами не повинно бути ніяких суперечок. Як представники мотоспільноти ми демонструємо, що життя одне, і треба його прожити дружно, насолоджуючись кожною хвилиною. Було би непогано, якщо всі були би дружні, а ті, хто намагається нас вічно посварити, тих людей необхідно виставляти на показ та депортувати до іншої країни, де їм більше подобається», – зазначив у коментарі кореспонденту медіа-центру ініціатор мотопробігу Микола Спиридонов.

Фото: genichesk.ipc.org.ua

Учасників мотопробігу зустрічали представники кримськотатарської громади, які приїхали зранку на межу Херсонської області.

Фото: genichesk.ipc.org.ua

Вітали байкерів місцеві жителі у селищі Рикове, а активісти Громадянської блокади Криму запросили їх пообідати на території наметового містечка на околиці села Чонгар.

Байкери передали представникам місцевої кримськотатарської громади національний прапор кримських татар, який вони провезли майже через усю країну.

Фото: genichesk.ipc.org.ua

«Наступного року, думаю, охопимо вже всі міста, та будемо привозити прапор вже до Севастополя», – сказав Спиридонов.

Учасники мотопробігу доїхали до контрольного пункту в’їзду-виїзду «Чонгар» на адмінмежі з окупованим Кримом та рушили далі до Херсону.

Як повідомляє медіацентр IPC-Херсон, місто відвідали близько 40 байкерів, якы беруть участь у мотопробігу.

Фото: kherson.ipc.org.ua

Мотопробіг за єдність України стартував 15 липня в Ужгороді. Після Херсону його учасники побувають у Миколаєві. Мотопробіг має фінішувати 23 липня в Одесі.

Нагадаємо:

  • В липні 2018 року українські байкери також провели всеукраїнський мотопробіг з метою показати єдність українців, незалежно від релігійної конфесії, етнічного походження, мови спілкування. Байкери проїхали через усю країну, відвідали оборонців України у Маріуполі та в Чонгарі на адмінкордоні з окупованим Кримом. Мотопробіг завершився на острові Хортиця (Запоріжжя) підняттям українського та кримськотатарського прапорів.
Інформаційна агенція “Центр журналістських розслідувань”
Kyiv Kyiv Ukraine