ЦВК прийняла оригінали протоколів з усіх окружних виборчих комісій

Центральна виборча комісія України (ЦВК) прийняла оригінали протоколів про підсумки голосування на позачергових парламентських виборах всіх 199 окружних виборчих комісій.

Про це повідомляє прес-служба ЦВК, пише Центр журналістських розслідувань.

Останні протоколи прийняті з 69-го округу.

Комісія доручила підготувати і надати протоколи про підсумки голосування ОВК з округу №127 з позначкою «уточнений» до 1 серпня.

Нагадаємо:

  • 21 липня 2019 року в Україні пройшли позачергові вибори до Верховної Ради України IX скликання. Українці в багатомандатному виборчому окрузі мали можливість проголосувати за одну з 22 партій, які брали участь у виборах. Також виборці могли проголосувати за одного з кандидатів на 199 одномандатних виборчих (мажоритарних) округах, де за місце в парламенті боролись 3220 кандидати: 1404 представляли 58 політичних партій і блоків, ще 1680 – самовисуванці.
  • У день голосування на позачергових виборах до Верховної Ради спостерігачі Громадянської мережі ОПОРА не виявили системних порушень виборчого законодавства чи конфліктів, які б дестабілізували хід голосування чи мають суттєвий вплив на результати волевиявлення громадян.
  • Центральна виборча комісія України опрацювала всі електронні протоколи окружних виборчих комісій на позачергових виборах до Верховної Ради. За ними за партійними списками і в одномандатних виборчих округах партія «Слуга народу» отримує 254 з 424 місць у парламенті, тобто абсолютну більшість, і тому не має потреби утворювати коаліцію з іншими партіями, аби сформувати уряд України.

Інформаційна агенція “Центр журналістських розслідувань”
Kyiv Kyiv Ukraine