Прем’єр-міністр Ізраїлю готовий стати посередником між Зеленським і Путіним

Прем'єр-міністр Ізраїлю Біньямін Нетаньяху готовий стати посередником між Володимиром Зеленським та Володимиром Путіним для «мирного врегулювання між РФ і Україною».

Про це він сказав на зустрічі з ізраїльськими блогерами-вихідцями з колишнього СРСР, повідомляє Центр журналістських розслідувань з посиланням на «Ukrainian Jewish Encounter».

«До сих пір я ввічливо відмовлявся від таких пропозицій, але раз ти просиш, то я перевірю цю опцію (посередника – ред.) ще раз», – сказав Нетаньяху, відповідаючи на питання ізраїльського журналіста Шимона Брімана, чи не збирається прем’єр-міністр використовувати свої тісні контакти з Путіним для врегулювання ситуації між РФ і Україною.

Нетаньяху розповів, що з такими пропозиціями звертаються часто і інші країни.

«Наприклад, країни Африки і Латинської Америки звертаються до мене за посередництвом. Мовляв, у тебе хороші відносини і з ними, і з нами, може ти готовий увійти в статусі посередника? Я не поспішаю робити це. По-перше, я не можу сказати, що знаю досить добре їх проблеми, і мені вистачає тих проблем, які є у нас. По-друге, якщо я ввійду в цю тему, то можу створити очікування (у обох сторін), які я не зможу виконати», – сказав прем’єр-міністр Ізраїлю.

  • Президент України Володимир Зеленський заявив, що президент Росії Володимир Путін під час телефонної розмови запропонував йому обмін полоненими в форматі «всіх на всіх».
Інформаційна агенція “Центр журналістських розслідувань”
Kyiv Kyiv Ukraine