Командувачем Десантно-штурмових військ призначений Мойсюк замість обраного в Раду Забродського – Полторак

Командувачем Десантно-штурмових військ Збройних сил України призначений генерал-майор Євген Мойсюк замість обраного до Верховної Ради Михайла Забродського.

Командувач Десантно-штурмових військ ЗСУ Євген Мойсюк Фото: pravda.com.ua

Про це повідомив міністр оборони України Степан Полторак на своїй сторінці в Facebook, передає Центр журналістських розслідувань.

«За результатами проведення позачергових виборів народних депутатів України, командувача Десантно-штурмових військ Збройних сил України генерал-лейтенанта Михайла Забродського прикомандировано до Верховної Ради України», – написав Полторак.

Він подякував Забродському за службу і побажав йому звершень на законодавчій ниві.

Полторак також додав, що призначив генерал-майора Євгена Мойсюка командувачем Десантно-штурмових військ ЗСУ.

«Вітаю з призначенням командувачем Десантно-штурмових військ ЗСУ генерал-майора Євгена Мойсюка! Він неодноразово проявляв героїзм та мужність під час захисту територіальної цілісності України, тож переконаний – його досвід дозволить розвивати та зміцнювати потенціал Десантно-штурмових військ. Бажаю витримки, наснаги та мудрості під час прийняття рішень!», – зазначив Полторак.

Нагадаємо:

  • Герой України, учасник російсько-української війни з її перших днів Михайло Забродський був обраний до Верховної Ради України за списком партії «Європейська солідарність». До призначення командувачем Десантно-штурмових військ він командував 95 аеромобільною бригадою.
Інформаційна агенція “Центр журналістських розслідувань”
Kyiv Kyiv Ukraine