Чийгоз може очолити комітет з питань прав людини і деокупації

Європейська солідарність на засіданні підготовчої депутатської підгрупи запропонувала кандидатуру Ахтема Чийгоза на посаду глави комітету з питань прав людини і деокупації тимчасово окупованих територій.

Заступник голови Меджлісу кримськотатарського народу Ахтем Чийгоз Фото: investigator.org.ua

Про це повідомив представник політсили Артур Герасимов, пише Центр журналістських розслідувань з посиланням на телеканал АТR.

«Сьогодні ми під стенограму в присутності всіх колег запропонували на керівництво комітету з питань прав людини, деокупації і реінтеграції тимчасово окупованих територій в Донецькій і Луганській областях, деокупації Криму, прав національних меншин, міжнаціональних відносин, кандидатуру представника Європейської солідарності Ахтема Чийгоза. Ми зробили пропозицію для того, щоб колеги могли вивчити ситуацію і підтримати цю кандидатуру», – зазначив Герасимов.

  • 15 серпня підготовча депутатська група визначила перелік з 23 профільних комітетів Верховної Ради IX скликання. У порівнянні з парламентом попереднього скликання кількість комітетів скорочено на п’ять.
  • Оптимізацію кількості профільних комітетів ВР робили з огляду на ефективність попередньої роботи комітетів, заявив майбутній народний депутат від партії «Слуга народу» Руслан Стефанчук.
  • Опозиційним фракціям пропонують очолити чотири парламентські комітети і комісії з питань ветеранів.
Інформаційна агенція “Центр журналістських розслідувань”
Kyiv Kyiv Ukraine