Суд в Києві заарештував екс-главу МОЗ Богатирьову: Новинський внесе за неї заставу в 6 мільйонів

Печерський районний суд Києва обрав запобіжний захід екс-міністру охорони здоров'я Раїсі Богатирьової у вигляді утримання під вартою на 60 діб з альтернативою застави в 6 мільйонів гривень. Депутат Верховної Ради 8-го скликання Вадим Новинський внесе заставу, заявила колишній міністр юстиції часів Януковича Олена Лукаш.

Фото: Левый берег

Як повідомляє «Українська правда», захист наполягав, що у слідства відсутні будь-які докази фактів заподіяння збитків Богатирьової і назвав затримання незаконним.

Суд зобов’язав Богатирьову віддати закордонний паспорт, пише Радіо Свобода.

Богатирьова на суді відкинула всі звинувачення.

27 серпня в аеропорту «Жуляни» в Києві поліція затримала екс-міністра охорони здоров’я часів Януковича Раїсу Богатирьову.

  • Богатирьова в Україні підозрюється в розкраданні державних коштів в особливо великих розмірах (ч. 5 ст. 191 Кримінального кодексу України).
  • Генеральна прокуратура України від 16 вересня 2016 року звернулася до Печерського районного суду Києва для отримання дозволу на проведення спеціального досудового розслідування (заочного провадження) щодо підозрюваної Богатирьової в зв’язку з тим, що ця підозрювана навмисне ухиляється від слідства і суду.
  • Також Генпрокуратура ще в 2015 році з метою отримання доказів протиправної діяльності Богатирьової направила до компетентних органів іноземних держав запити про надання міжнародної правової допомоги, які до сих пір знаходяться у виконанні іноземних компетентних установ.
 
Інформаційна агенція “Центр журналістських розслідувань”
Kyiv Kyiv Ukraine