Фракція «Голос» покинула засідання Ради через голосування за «неіснуючі законопроекти»

Фракція «Голос» перервала участь в засіданні Ради на час голосування за законопроекти, текст яких відсутній на сайті парламенту.

Про це повідомляє Цензор.НЕТ, пише Центр журналістських розслідувань.

«Вони голосують за неіснуючі законопроекти. Документів ніхто не бачив, до порядку денного вони не включені. Голосування відбувається без дотримання процедур», – пояснив глава фракції «Голос» Сергій Рахманін.

За його словами, депутати «Голосу» намагалися вказати колегами зі «Слуги народу» на помилку.

«Ми взяли перерву, намагалися в перерві пояснити це. Тому що у нас почуття, що це не умисел, а вони банально не розуміють, що роблять помилку. Намагалися переконати їх дотримуватися регламенту, щоб потім не ставити під сумнів прийняті рішення. Вони послалися на норму регламенту, яка не має нічого спільного з тим, що вони голосують – сьогодні вже в п’ятий раз», – сказав Рахманін.

«Голосів їм все одно вистачає. Перебувати в ролі статистів при сумнівних правових діях ми не бачимо сенсу», – додав депутат.

Раніше народний депутат від «Європейської солідарності», п’ятий президент України Петро Порошенко звинуватив «Слугу народу» в порушенні конституційної процедури при голосуванні за скасування депутатської недоторканності.

Пізніше фракція «Європейської солідарності» в повному складі покинула зал засідань.

  • Верховна Рада попередньо схвалила законопроект №7203, який передбачає скасування недоторканності народних депутатів України.
 
Інформаційна агенція “Центр журналістських розслідувань”
Kyiv Kyiv Ukraine