Помічник Путіна Сурков розповів, коли Кремль погодить дату саміту «нормандської четвірки»

Остаточне узгодження дати саміту «нормандської четвірки» відбудеться після того, як буде практично завершено і підтверджено розведення сил в Петровському і Золотому.

Помічник президента РФ Владислав Сурков Фото: ТАСС

Про це заявив помічник російського президента Владислав Сурков, пише ТАСС.

«При нормальному розвитку подій на це піде близько двох тижнів», – заявив.

Спецпредставник ОБСЄ в Тристоронньої контактній групі Мартін Сайдік раніше повідомив про те, що згідно з домовленостями, розведення має розпочатися 7 жовтня.

Дипломатичні радники лідерів України, Франції, Німеччини та РФ 2 вересня в Берліні обговорили підготовку зустрічі лідерів «нормандської четвірки». Саміт лідерів «нормандської четвірки» відбудеться в тому випадку, якщо будуть виконані конкретні домовленості.

  • 1 жовтня російські ЗМІ повідомили, що Леонід Кучма поставив підпис під документом як представник офіційного Києва. Стало відомо зміст листа, який 1 жовтня в Мінську підписав представник України в тристоронньої контактній групі з врегулювання ситуації на Донбасі Леонід Кучма.
  • 1 жовтня президент України Володимир Зеленський підтвердив, що українська сторона погоджує так звану «формулу Штайнмайера» з виборів в окупованому Донбасі.
  • Тепер, за його словами, «формула Штайнмайера» повинна бути імплементована в новий закон про особливий статус Донбасу.
Інформаційна агенція “Центр журналістських розслідувань”
Kyiv Kyiv Ukraine