Зараз в України немає формули деокупації Криму – Зеленський

Президент України Володимир Зеленський відзначає, що у влади країни немає розробленої «формули деокупації» Криму. Він вважає, що в питанні відновлення суверенітету над півостровом Україні потрібна допомога міжнародних партнерів, оскільки «Україна сама не впорається».

Президент України Володимир Зеленський Фото: president.gov.ua

Про це глава держави заявив в коментарі виданню Крим.Реалії під час відвідування 9 жовтня виставки в Києві «Зброя та безпека», відповідаючи на питання – чи існує для Криму своя «формула Штайнмайера».

«Зараз немає цієї формули. Це дуже складна історія. Ви знаєте, що тут Україна, на жаль, поки що я повинен констатувати, на жаль, Україна сама не впорається. Потрібна допомога наших міжнародних партнерів, повинна у нас бути ще потужніша армія … Треба бути дуже потужними, щоб не тільки у нас дипломатія працювала, щоб армія у нас була дійсно високого рівня», – сказав Зеленський.

Нагадаємо:

  • 13 вересня Володимир Зеленський заявив, що у його команді розглядаються кілька ідей і форматів повернення окупованого Криму, але він не може поки про них говорити і чекає на зустріч с президентом США Дональдом Трампом.
  • 25 вересня Зеленський зустрівся у Нью-Йорку з Дональдом Трампом та подякував Сполучені Штати за підтримку України. Зеленський наголосив, що вважає своїм першочерговим завдання зупинити війну на Сході країни і повернути назад окуповані Росією українські території – Крим та Донбас.
Інформаційна агенція “Центр журналістських розслідувань”
Kyiv Kyiv Ukraine