Сергій Сивохо похвалився призначенням на посаду в РНБО – опікуватиметься реінтеграцією Донбасу

Шоумен та кандидат у народні депутати від партії “Слуга Народу” на парламентських виборах 2019 року Сергій Сивохо призначений на посаду радника секретаря Ради національної безпеки і оборони України з питань реінтеграції та відновлення Донбасу.

Про це Сивохо написав на своїй сторінці у Facebook.

“Починаю тиждень на новій посаді: Радник секретаря РНБО з питань реінтеграції та відновлення Донбасу. Для мене це велика відповідальність! Планів неймовірна кількість! Попереду багато складної і важливої роботи”, – написав Сивохо.

Також шоумен опублікував фото посвідчення радника секретаря РНБО на власне ім’я.

Сергій Сивохо балотувався від партії “Слуга Народу” на парламентських виборах 2019 року на окрузі №49 (м. Костянтинівка Донецької області), посів третє місце, поступившись представникам партій “Опозиційний блок” та “Опозиційна платформа – За життя”. 

Нагадаємо:

  • 30 вересня 2019 року Президент України Володимир Зеленський підписав указ про звільнення Олександра Данилюка з посади секретаря Ради національної безпеки і оборони України.
  • 3 жовтня 2019 року Секретарем Ради національної безпеки і оборони України призначений Олексій Данілов, який 2005 році очолював Луганську обласну державну адміністрацію.
  • 21 жовтня 2019 року генерал поліції третього рангу Сергій Демедюк призначений заступником Ради національної безпеки і оборони України.
Інформаційна агенція “Центр журналістських розслідувань”
Kyiv Kyiv Ukraine