В Україну не пропустили російську акторку Аброськіну за незаконне відвідання Криму

Українські прикордонники в аеропорту «Бориспіль» не пропустили в Україну російську акторку Маргариту Аброськіну, яка у 2018 році незаконно відвідувала окупований Крим. Їй на три роки заборонили в’їзд на територію країни.

Маргарита Аброськіна Фото: vkfaces.com m.abroskina

Про це повідомляє Державна прикордонна служба України.

Через візити в Крим російській актрисі на 3 роки «закрили» український кордон

«В аеропорту «Бориспіль» серед пасажирів рейсу з Мінська прикордонники виявили правопорушницю українського законодавства. Нею виявилася громадянка РФ – актриса, яка прилетіла в Україну на зйомки. Однак з’ясувалося, що у 2018 році росіянка незаконно відвідувала окупований її країною Кримський півострів», – йдеться у повідомленні.

За порушення вимог Закону України «Про забезпечення прав і свобод громадян та правовий режим на тимчасово окупованій території України» російській акторці заборонили в’їзд в Україну на 3 роки. З відповідним штампом у документі вона вилетіла зворотним рейсом до Білорусі.

Прикордонники не назвали прізвище акторки, однак за даними Центру журналістських розслідувань мова йде про Маргариту Аброськіну.

Як зазначили у Держприкордонслужбі, з початку року прикордонниками було виявлено понад 5 тисяч фактів порушення особами порядку в’їзду/виїзду з/до тимчасово окупованих територій України. За це порушення (за ст.204-2 КУпАП) складено 4 251 адмінпротокол.

Крім того, за це правопорушення 1314 іноземцям відмовлено у перетинанні державного кордону, а стосовно майже 915 – прийнято рішення про заборону в’їзду в Україну. Також від початку року заборону в’їзду в Україну отримали 43 іноземці з числа діячів культури та мистецтва.

Нагадаємо:

  • У березні 2019 року прикордонники не пропустили до України російських акторів Володимира Селезньова і Ольгу Філіппову, які раніше незаконно відвідували окупований Крим. Їм на три роки заборонили в’їзд на українську територію.
  • 11 червня українські прикордонники в аеропорту «Київ» не пропустили до України та заборонили на три роки в’їзд на українську територію гітаристу російського рок-гурту «Бахит-компот» Яну Комарницькому, який у 2016 році без дозволу української влади їздив до окупованого Донецька.
Інформаційна агенція “Центр журналістських розслідувань”
Kyiv Kyiv Ukraine