Зеленський звільнив першого заступника голови СБУ Бухарєва і призначив замість нього Нескоромного

Новини
Владислав Бухарєв Фото: LB.ua

Президент України Володимир Зеленський через два місяці після призначення звільнив першого заступника голови СБУ – начальника управління по боротьбі з корупцією і організованою злочинністю Владислава Бухарєва і призначив на цю посаду заступника голови СБУ Дмитра Нескоромного.

Відповідні укази глави держави від 8 листопада опубліковані на президентському сайті, повідомляє Центр журналістських розслідувань.

«Звільнити Бухарєва Владислава Вікторовича з посади першого заступника Голови Служби безпеки України – начальника Головного управління боротьби з корупцією та організованою злочинністю Центрального управління Служби безпеки України», – йдеться в указі № 823/2019.

Крім того, указом №827/2019 Зеленський призначив на посаду першого заступника голови СБУ – начальника управління боротьби з корупцією і організованою злочинністю Дмитра Нескоромного, якого перед цим звільнив з посади заступника голови СБУ.

Водночас глава держави указами №№ 824/2019 і 825/2019 звільнив Вадима Пояркова і Анатолія Дублика з посад заступників голови СБУ.

Також указом № 828/2019 Зеленський призначив на посаду заступника голови СБУ Володимира Горбенка.

Нагадаємо:

  • 11 червня 2019 року президент Володимир Зеленський призначив главою Служби зовнішньої розвідки Владислава Бухарева.
  • 11 вересня Володимир Зеленський призначив Владислава Бухарєва першим заступником голови СБУ, звільнивши його з посади керівника Служби зовнішньої розвідки.
  • У 2014 році Владислав Бухарєв був першим заступником глави СБУ, начальником Головного управління по боротьбі з корупцією та організованою злочинністю. Був народним депутатом Верховної Ради 8-го скликання, члено фракції «Батьківщина». Обраний по одномандатному 162 виборчому округу. Також Бухарев був членом колегії при МВС, раніше входив до конкурсної комісії з відбору членів ДБР. Він неодноразово організовував виступи «Кварталу 95» в своєму депутатському окрузі.