Журналісти нарахували у «Слуги народу» Дубинського 24 квартири та 17 авто

Новини

Народний депутат фракції «Слуга народу», колишній журналіст Олександр Дубінський, його дружина і його мати володіють 24 квартирами загальною площею 2000 квадратних метрів, земельними ділянками площею 70 соток і 17 автомобілями: загальна вартість майна становить 2,5 мільйона доларів.

Про це йдеться в журналістському розслідуванні програми «Наші гроші з Денисом Бігусом».

На питання про Мазератті, записаної на його матір, Дубинський заявив, що «мама любить швидкість». На питання, звідки у нього стільки грошей, Дубинський відповів, що вона (журналістка Олена Козаченко, – ред.) «не така талановита», як він.

«Новоспечений нардеп від “Слуги народу” Олександр Дубінський заявив, що декларуватиме своє майно навесні 2020 року. Тож ми вирішили допомогти йому зібрати до купи усі його квартири, машини, маєтки і навіть нерухомість та люксовий автопарк мами», – йдеться в розслідуванні.

  • У Раду Дубинський потрапив під брендом «Слуги народу» після перемоги на одному з мажоритарних округів Київської області. До депутатства працював на каналі 1+1.
  • Раніше він пройшов перевірку на детекторі брехні, ініційовану в зв’язку зі скандалом у фінансовому комітеті парламенту.