Від переселенців і учасників АТО прийнято понад шість тисяч заяв на пільговий іпотечний кредит – Держмолодьжитло

За три дні, з 3 до 5 грудня, до регіональних управлінь Державного фонду сприяння молодіжному житловому будівництву (Держмолодьжитло) надійшло понад шість тисяч пакетів документів від внутрішньо переміщених осіб (ВПО) і учасників АТО/ООС, які виявили бажання взяти участь в пілотній програмі пільгового житлового кредитування.

Фото: Facebook Сергій Комнатний

Про це повідомив на своїй сторінці у Facebook голова правління Держмолодьжитла Сергій Комнатний.

Він нагадав, що 5 грудня завершився прийом документів громадян для участі в програмі житлового кредитування переселенців і учасників АТО/ООС і переселенців.

«За три дні, відведені на прийом заяв, всіма регіональними управліннями Держмолодьжитла прийнято понад 6 тисяч пакетів документів від бажаючих взяти участь у програмі. Зараз триває внесення даних у реєстр. Величезна кількість поданих за кілька днів документів засвідчила, що програма є актуальною і вкрай потрібною людям», – написав Комнатний.

Він також виказав сподівання, що державна влада на основі аналізу результатів реалізації пілотного проекту продовжить дію програми у 2020 році.

«Проаналізувавши перший етап її реалізації, спільно з Мінрегіоном і Мінветеранів ми повинні почати пошук джерел фінансування програми на наступний рік і дати єдино правильну відповідь на запит сотень тисяч українців, які потребують власного житла», – додав керівник Держмолодьжитла.

Нагадаємо:

  • Міністерство у справах ветеранів, тимчасово окупованих територій та внутрішньо переміщених осіб України повідомило, що з 3 по 5 грудня 2019 року тривав прийом заяв про намір отримати пільговий кредит на придбання житла від громадян – учасників АТО/ООС та внутрішньо переміщених осіб.
  • Короткі терміни подачі заяв на отримання пільгового іпотечного кредиту для учасників АТО/ООС та ВПО зумовлені кінцем бюджетного року. Фінансування на проект було виділено у рамках експерименту, який має довести ефективність іпотечного кредитування в Україні. Про це Центру журналістських розслідувань повідомив перший заступник міністра у справах ветеранів, тимчасово окупованих територій та внутрішньо переміщених осіб України Антон Колумбет
Інформаційна агенція “Центр журналістських розслідувань”
Kyiv Kyiv Ukraine