Разом із Зеленським у Париж прибули 13 високопосадовців

На «нормандський саміт» в складі офіційної делегації від України разом з президентом Володимиром Зеленським вирушили 13 високопосадовців.

Фото: УП

Як розповів заступник голови Офісу президента України Кирило Тимошенко hromadske, члени делегації, в залежності від того, які питання будуть обговорюватися, можуть змінюватися.

«Як радники присутні і пан Баканов, і пан Аваков, і пан Хомчак. Тобто, я кажу, у нас досить велика делегація, щоб ми були готові до будь-яких питань», – заявив Тимошенко журналістам.

Він також зазначив, що були варіанти з приводу підсумкового комюніке саміту, «вони є, але, звичайно, все буде вирішуватися за столом за участю чотирьох лідерів країн».

Володимир Зеленський зустрінеться у форматі тет-а-тет з Володимиром Путіним після переговорів «Нормандське четвірки», заявив Кирило Тимошенко.

«Спочатку президент проведе двосторонню зустріч з президентом Франції Еммануелем Макроном, потім – з канцлером Німеччини Ангелою Меркель. І далі буде зустріч чотирьох лідерів в Нормандські форматі. Після цього президент України Володимир Зеленський проведе двосторонню зустріч з президентом Російської Федерації Володимиром Путіним», – повідомив Кирило Тимошенко під час спілкування зі ЗМІ в Парижі.

Нагадаємо:

  • 9 грудня лідери країн «нормандської четвірки»: президент України Володимир Зеленський, президент РФ Володимир Путін, президент Франції Еммануель Макрон та канцлерка Німеччини Ангела Меркель, проведуть зустріч у Парижі.
  • Міністр закордонних справ Вадим Пристайко підтвердив, що «червоними лініями» для України є зміни до Конституції в частині про «особливий статус», вибори на Донбасі до виведення російських військ і отримання контролю над кордоном.
  • Очікується, що на «нормандському саміті» обговорять питання транзиту російського газу через Україну в Європу.
Інформаційна агенція “Центр журналістських розслідувань”
Kyiv Kyiv Ukraine