Зеленський призначив Єльченка послом в США, а Кислицю замість нього представником при ООН

Президент України Володимир Зеленський призначив Володимира Єльченка послом України в США, звільнивши його з посади представника України при ООН. Також глав держави призначив очільником місії України при ООН заступника міністра закордонних справ Сергія Кислицю.

Посол України в США Володимир Єльченко Фото: ukraineun.org

Відповідні укази опубліковані на сайті президента, повідомляє Центр журналістських розслідувань.

Указом №911/2019 Зеленський призначив Володимира Єльченка Надзвичайним і Повноважним Послом України в США. Попередньо указом №910/2019 президент звільнив його з посади Постійного представника України при ООН та з посади Надзвичайного і Повноважного Посла України в Ямайці за сумісництвом.

Ще одним указом №916/2019 Зеленський призначив заступника міністра закордонних справ Сергія Кислицю Постійним представником України при ООН.

У центральному апараті МЗС України Кислиця курував роботу з міжнародними організаціями.

Постоянный представитель Украины при ООН Сергей Кислица Фото: Фото: UN Photo/Manuel Elias

Нагадаємо:

  • 9 грудня 2015 року президент Петро Порошенко призначив колишнього українського посла в Росії Володимира Єльченка Постійним представником України при ООН замість Юрія Сергєєва, який займав цю посаду з 2007 року.
  • 19 липня президент Зеленський указом №540/2019 звільнив з посади посла України у США Валерія Чалого, який займав її з липня 2015 року.
Інформаційна агенція “Центр журналістських розслідувань”
Kyiv Kyiv Ukraine