Чубаров у вітанні з Новим роком: Побажання «У наступному році в Бахчисараї» ніхто не відміняв

Голова Меджлісу кримськотатарського народу Рефат Чубаров привітав громадян України з Новим роком. Він вказав, що 2020 рік може видатися дуже турбулентним, однак висловив впевненість, що Україна відновить свою територіальну цілісність в рамках міжнародно визнаних кордонів, включно з Кримом.

Рефат Чубаров, голова Меджлісу кримськотатарського народу Фото: investigator.org.ua

Про це Чубаров написав на своїй сторінці у Facebook.

«Є всі ознаки того, що 2020 рік може видатися дуже турбулентним. Вірю, ми з вами не тільки вистоїмо, а й підемо в наступ по тих напрямках, які посилять Україну, відновлять її територіальну цілісність в рамках міжнародно визнаних кордонів, включно з Кримом і прилеглої до півострова акваторії Чорного та Азовського морів», – зазначив голова Меджлісу.

«Побажання «У наступному році в Бахчисараї» ніхто не відміняв. Більш того, воно все більше стає актуальнім, бо є ключем до збереження незалежної Української держави. З Новим Роком! Слава кримськотатарському народу! Слава українській нації! Слава Україні!», – додав Чубаров.

Нагадаємо:

  • 6 грудня Меджліс кримськотатарського народу ініціював проведення мирної ненасильницької акції у вигляді пішої ходи «Марш гідності» з материкової частини України до тимчасово окупованого Росією Криму, щоб допомогти міжнародним організаціям активніше реалізовувати прийняті ними рішення щодо підтримки суверенітету, політичної незалежності, єдності і територіальної цілісності України в її міжнародно-визнаних кордонах.
Інформаційна агенція “Центр журналістських розслідувань”
Kyiv Kyiv Ukraine