У Генічеську планують побудувати житлове містечко для переселенців – Херсонська ОДА

В Херсонській обласній державній адміністрації планують створити на території області місця компактного проживання для переселенців з окупованих Криму і Донбасу. Як варіант розглядають місто Генічеськ.

Генічеськ Фото: genichesk.ipc.org.ua

Про це під час селекторної наради в облдержадміністрації кореспондентам сайту IPC-Херсон повідомив заступник голови Херсонської ОДА Сергій Козир.

«Протягом року ми плануємо розв’язувати це питання. Нами проведено аналіз, за результатами якого ми визначили, що на сьогодні є можливість збудувати за короткий термін житло для переселенців у умісті Генічеську. На ці висновки вплинуло як його географічне розташування на адмінкордоні з Кримом, так і наявність вільного місця під забудову. На вулиці 40 років Перемоги є вільна ділянка розміром 4 гектари. Рішенням генічеської міської влади вже розроблено детальний план території», – розповів Козир.

За його словами, за цією адресою мають з’явитися шість чотирьохповерхових будинків. В них має бути 336 квартир, загальною площею 16 тисяч квадратних метрів. Проєктом передбачено наявність в прибудинковій зоні дитячих майданчиків, зелених насаджень та паркінгів.

Інформацію про плани збудувати у курортному Генічеську житлове містечко для внутрішньо переміщених осіб у коментарі для сайту IPC-Генічеськ підтвердив і мер міста Олександр Тулупов.

«Сьогодні тільки розмовляв з обласним архітектором, там (в районі вільної земельної ділянки для майбутнього житлового містечка) необхідно змінити комунікації, доробити дорогу», – сказав Тулупов.

Він зазначив, що питанням будівництва нового житла для переселенців у місті займалися ще у 2019 році.

Нагадаємо:

  • Вимушені переселенці з Донбасу і Криму, які в 2017 році отримали у тимчасове користування кімнати в гуртожитках Херсона, бояться втратити своє житло. Як виявилося, ніяких документів на своє нове житло переселенці не мають, тому хвилюються, що в будь-яку хвилину можуть бути звідти виселені.
Інформаційна агенція “Центр журналістських розслідувань”
Kyiv Kyiv Ukraine