У Криму “омбудсмен” відвідала Зубкова в СІЗО, де той оголосив голодування

Новини
Олег Зубков, власник сафарі-парка «Тайган» у Криму Фото: pikabu

«Омбудсмен» окупованого Криму Лариса Опанасюк відвідала арештованого кримського бізнесмена Олега Зубкова в СІЗО Сімферополя, якого 3 лютого вивезли з Білогірського ІТТ в Сімферопольське СІЗО, де розмістили в камері, що знаходиться в підвальній частині ізолятора. Пізніше Зубков оголосив голодування.

В апараті кримського «омбудсмена» розповіли, що Опанасюк провела «робочу зустріч» з Олегом Зубковим і перевірила умови його утримання, пише видання Крим.Реаліі.

Також у відомстві зазначили, що Опанасюк працює в тісній взаємодії з «главою Криму» Сергієм Аксеновим, який вже погодив з адвокатом Зубкова свою участь у питанні звільнення бізнесмена під його поручительство.

3 лютого «Білогірський районний суд» під час засідання у справі укушенної в парку «Тайган» туристки Ольги Соломіної заарештував кримського бізнесмена Олега Зубкова.

Адвокат Арман Петросян назвав незаконним зміну запобіжного заходу Зубкову з підписки про невиїзд на арешт на два місяці. Захист має намір оскаржити рішення суду про арешт.

Кримінальна справа почала розглядатися з 25 жовтня 2019 року. Як сказано на сайті Білогірського районного суду, 20 січня Зубков не з’явився на судове засідання. Можливо, саме з цим і пов’язана зміна запобіжного заходу для нього на утримання під вартою. Інцидент, після якого було порушено справа на Зубкова, стався в липні 2018 року. Як повідомляла прес-служба «ГСУ СК Росії по Республіці Крим і Севастополю», туристка з Кіровської області увійшла на територію парку, підійшла до лева і поклала йому руку на гриву. Під час фотозйомки лев схопив жінку зубами за руку. Після цього по відношенню до Зубкова було порушено кримінальну справу за статтею 238 КК РФ «Виробництво, зберігання, перевезення або збут товарів і продукції, виконання робіт або надання послуг, що не відповідають вимогам безпеки».

  • У 2016 році Зубкова окупаційний «суд» в Криму визнав винним у побитті одного зі своїх співробітників і засудили його до трьох років позбавлення волі умовно з випробувальним терміном на один рік.
  • Олег Зубков підтримував анексію Криму, в 2014 році під час захоплення півострова російськими військами він передав в дар представникам «самооборони Криму» автобус сафарі-парку «Тайган».