Прокуратура АРК повідомила про підозру двом учасникам «Самооборони Севастополя»

Двом активним учасникам російської окупації Криму та Севастополя, які несли «службу» на незаконному блокпості біля с. Орловка, повідомили про підозру прокуратура АР Крим та поліція автономії. Вони оголошені в розшук.

Андрій Биковських, блокпост "Орловський міст" Cкріншот: VC

Про це пише Центр журналістських розслідувань

«Досудовим розслідуванням встановлено, що двоє громадян України, будучи учасниками незаконного збройного формування «Самооборона Севастополя», протягом лютого-березня 2014 року, озброєні, несли «службу» на незаконно створеному блокпості «Орловський міст» поблизу населеного пункту Орловка, м. Севастополь. При цьому, підозрювані здійснювали незаконну перевірку документів громадян, обшук їх транспортних засобів, а також приймали участь у затриманні проукраїнськи налаштованого населення півострова», – сказано у повідомленні пресслужби прокуратури АР Крим. 

Сергій Сидоровський, блокпост «Орловський міст» Cкріншот: blokpostsevastopol.ru

За даними джерел Центру журналістських розслідувань в органах прокуратури, йдеться про мешканця Євпаторії Сергія Сидоровського і про мешканця пгт Кача (Севастополь) Андрія Биковських.

В мережі Інтернет збережені скірншоти фото Сидоровського і Биковських на блокпості «Орловський міст». Крім того, імена Сидоровського і Биковських присутні у зверненні учасників «Самооборони Севастополя», які вимагають від начальника департамента «губернатора і уряду Севастополя» О.Рослякова нагородити їх російськими державними нагородами.

Андрій Биковських Cкріншот: VC

Також у мережі присутні скріншоти фото Андрія Биковських, датованих 2015 роком, на яких він позує у формі Збройних сил РФ в районі Астрахані (Росія). 

На даний час, підозрюваних оголошено в розшук, вживаються заходи для встановлення їх місцезнаходження.

Нагадаємо:

  • 27 січня 2020 повідомлено про підозру членам «Самооборони Криму», які викрали французького журналіста у 2014 році.
  • 21 січня 2020 прокуратура Автономної республіки Крим повідомила про підозру 16 учасникам незаконно створеного збройного формування «Самооборона Криму».
Інформаційна агенція “Центр журналістських розслідувань”
Kyiv Kyiv Ukraine