Біометричні закордонні паспорти мають понад 950 тисяч жителів ОРДЛО і понад 150 тисяч кримчан

Станом на лютий 2020 року понад 950 тисяч громадян України з реєстрацією в окремих районах Донецької та Луганської областей отримали біометричні паспорти для виїзду за кордон. Також їх отримали понад 150 тисяч українців з реєстрацією в окупованих Криму і Севастополі.

Фото: УНИАН

Про це повідомила Державна міграційна служба України (ДМС) у відповідь на запит DW.

«Станом на середину лютого 2020 року оформлено та видано 950 405 паспортів громадянина України для виїзду за кордон громадянам України, що мали реєстрацію в окремих районах Донецької або Луганської області», – йдеться у повідомлені.

Також, за даними ДМС, станом на 12 лютого оформлено та видано 150 466 паспортів для виїзду за кордон громадянам України, що мали реєстрацію в Криму або Севастополі. При цьому станом на березень 2019 року, біометричні закордонні паспорти отримали 134,2 тисячі мешканців тимчасово окупованого Криму.

Нагадаємо:

  • У березні 2019 року заступник начальника управління Державної міграційної служби в Херсонській області Дмитро Іванов повідомив, що з початку анексії Криму в управлінні ДМС кримчани оформили майже 50 тисяч паспортів: як біометричних закордонних, так і внутрішніх ID-карток.
Інформаційна агенція “Центр журналістських розслідувань”
Kyiv Kyiv Ukraine