Прикордонники посилюють заходи контролю у КПВВ на Донбасі через коронавірус

Для недопущення поширення коронавірусу українські прикордонники посилюють заходи контролю у контрольних пунктах в’їзду-виїзду (КПВВ) на Донбасі. У всіх громадян, які слідують з окупованої території через лінію розмежування, буде перевірятись температура тіла.

Фото: Facebook Операція об'єднаних сил

Про це повідомляє штаб Операції об’єднаних сил (ООС).

«Заходи посилення направлені на недопущення поширення на контрольовану територію коронавірусу. Відтак обов’язкова температурна перевірка буде проводитись у всіх контрольних пунктах в’їзду-виїзду в районі операції Об’єднаних сил. Прикордонники разом з медичними працівниками перевірятимуть температуру у людей, що слідують з тимчасово окупованої території України», – йдеться у повідомленні.

Як зазначається, за результатами температурного скринінгу громадяни, що недужають, будуть направлятись до установ охорони здоров’я.

У штабі ООС нагадали, що в Україні наразі жодного лабораторно підтвердженого випадку коронавірусу COVID-19 не зафіксовано.

«Командування Об’єднаних сил просить громадян з розумінням поставитися до заходів, що запроваджені у контрольних пунктах. Прикордонники забезпечуватимуть швидкий та безпечний перетин лінії розмежування для усіх учасників руху», – заявили у штабі.

Нагадаємо:

  • Для недопущення можливого розповсюдження коронавірусу в Україні на КПВВ, розташованих на лінії розмежування на Донбасі і на адмінкордоні з Кримом, медики разом з прикордонниками будуть проводити температурний скринінг усіх громадян, які прямують з окупованих територій, так само, як будуть перевіряти в контрольних пунктах на державному кордоні громадян, які прибувають в Україну з інших країн.
Інформаційна агенція “Центр журналістських розслідувань”
Kyiv Kyiv Ukraine