Зеленський назвав питання Криму найскладнішим в переговорах

Українська сторона в Мінську передала список з понад 200 прізвищ для майбутнього взаємного звільнення утримуваних осіб. Також триває обговорення з РФ питання прав кримських татар, які знаходяться на території окупованого Криму.

Президенти України і РФ Володимир Зеленський і Володимир Путін Фото: president.gov.ua

Про це повідомив президент України Володимир Зеленський в інтерв’ю турецькому телевізійному каналу «ТРТ», повідомила прес-служба Офісу президента.

Зеленський підкреслив, що найскладнішим в переговорах залишається питання Криму, але без нього говорити про територіальну цілісність України неможливо.

«Коли я брав участь в нормандської зустрічі, я піднімав це питання, але все говорили про Донбас, про те, як зупинити війну на Донбасі. Криму там не було, ні в одній домовленості не було. Крим для нас – стратегічне питання. Ми не можемо говорити про територіальну цілісність України, не обговорюючи питання Криму», – розповів президент.

  • Президент України Володимир Зеленський підписав указ про проголошення 26 лютого Днем спротиву окупації Автономної Республіки Крим та міста Севастополь, який буде відзначатись щорічно.
Інформаційна агенція “Центр журналістських розслідувань”
Kyiv Kyiv Ukraine