Прикордонники не пропустили в Україну «єдинороса» з медаллю «За возвращение Крыма»

Українські прикордонники в аеропорту «Жуляни» не пропустили через український кордон громадянина РФ, члена партії «Единая Россия», який, як з’ясувалося, має медаль «За возвращение Крыма». Росіянину, який є гендиректором ливарно-механічного заводу в РФ і прибув до України у бізнес-справах, на три роки заборонили в’їзд на українську територію.

Фото: dpsu.gov.ua

Про це повідомляє Державна прикордонна служба України.

Під час заходів прикордонного контролю росіянин 1965 року народження, який прилетів з Мінська, заявив, що прибув з приватною метою, а також має провести переговори щодо видобування граніту. Крім того, він повідомив, що є гендиректором одного з ливарно-механічних заводів в РФ.

«Проте у ході додаткової перевірки прикордонники встановили, що дана особа є членом політичної партії «Единая Россия», представником громадської ради при МУ МВС РФ в м. Ногінськ, має відзнаки від Президента і Держдуми РФ, Московської обласної думи, МЗС та силових структур, зокрема медаль «За возвращение Крыма»», – йдеться в повідомленні.

За результатами прикордонного контролю співробітники Держприкордонслужби відмовили росіянину у пропуску через кордон та заборонили в’їзд в Україну терміном на 3 роки в інтересах забезпечення національної безпеки України. Про дану особу також було поінформовано підрозділи СБУ.

Громадянина РФ повернули зворотнім рейсом до Мінська.

Фото: dpsu.gov.ua

Нагадаємо:

  • На початку лютого прикордонники не пропустили в Україну групу росіян, в числі яких були актори, які незаконно відвідували окупований Крим.
Інформаційна агенція “Центр журналістських розслідувань”
Kyiv Kyiv Ukraine