У Криму підтверджено шість нових випадків захворювання коронавірусом – Аксенов

В окупованому Криму підтверджено шість нових випадків зараження коронавірусною інфекцією COVID-19. Таким чином на півострові всього офіційно зареєстровано сім випадків коронавірусу.

Фото: Сергей Бобылев/ТАСС

Про це 24 березня повідомив так званий «глава Криму» Сергій Аксенов на своїй сторінці в Facebook.

«У Республіці Крим підтверджено 6 нових випадків коронавірусної інфекції. Встановлено, що всі хворі – мешканці республіки, які повернулися з неблагополучних щодо коронавірусу країн. При цьому 4 хворих – члени однієї сім’ї, яка перебувала в туристичному круїзі в ОАЕ, а також здійснювала подорож на круїзному лайнері. Ще 2 випадки теж привізні, на територію республіки хворі прибули після відвідання Литви і Бельгії», – написав Аксенов.

За його словами, всім хворим діагнози підтверджені лабораторно. Всі хворі госпіталізовані в інфекційні відділення медичних установ Криму і знаходяться в окремих боксах.

«У 4 інфікованих спостерігається безсимптомний перебіг захворювання, яке виявлено лабораторно. У двох хворих – стан середнього ступеня тяжкості», – додав «глава Криму».

Також, зазначив він, визначено коло контактних осіб. При цьому особи з числа близьких контактів госпіталізовані в інфекційні відділення, особи з числа віддалених контактів – знаходяться під медичним наглядом за місцем проживання на ізоляції. Організовано лабораторне обстеження цих осіб.

Нагадаємо:

  • 21 березня в окупованому Криму підтвердили перший випадок захворювання коронавірусом: хворий при перетині адмінкордону з півостровом і Херсонською областю не повідомив інформацію про перебування у Франції.
  • В Криму для запобігання поширенню коронавірусної інфекції закрили на карантин до 12 квітня і перевели на дистанційне навчання всі навчальні заклади півострова, але залишили працювати дитячі садки.
Інформаційна агенція “Центр журналістських розслідувань”
Kyiv Kyiv Ukraine