В Україні від коронавірусу померли вже п’ять людей, зафіксовано 145 випадків COVID-19

В Україні від коронавірусної інфекції померли вже п’ять людей, ввечері 25 березня в Івано-Франківській області померла жінка. Загальна кількість зафіксованих випадків COVID-19 збільшилась до 145.

Фото: RFE/RL

Про це повідомляє міністерство охорони здоров’я України.

«В Івано-Франківській області померла жінка, яка разом із чоловіком поступила в лікарню з підозрою на коронавірусну інфекцію. Жінка довго займалась самолікуванням і запізно звернулась до лікарів. На жаль, урятувати пацієнтку вже не вдалося, вона померла за добу. Інфікування на COVID-19 було лабораторно підтверджено вже після смерті», – йдеться в повідомленні.

Чоловік померлої наразі продовжує перебувати в лікарні, його стан середнього ступеня тяжкості.

«За даними Центру громадського здоров’я, станом на 22:00 25 березня в Україні 145 лабораторно підтверджених випадків COVID-19, з них 5 летальних, 1 пацієнт одужав. За добу виявлено 32 нові випадки», – додали в міністерстві.

Нагадаємо:

  • В Україні станом на ранок 25 березня зафіксовано 113 випадків коронавірусної хвороби COVID-19. За минулу добу виявлено 29 випадків, 13 з них у Чернівецькій області.
  • 25 березня від коронавірусу помер мешканець Тернопільської області. Це вже четвертий українець в країні, причиною смерті якого стала коронавірусна інфекція COVID-19.
  • 25 березня Кабінет міністрів запровадив на 30 днів режим надзвичайної ситуації по всій території України для протидії розповсюдженню коронавірусу COVID-19. Всі карантинні обмеження продовжені до 24 квітня.
Інформаційна агенція “Центр журналістських розслідувань”
Kyiv Kyiv Ukraine