У Криму виявлено вже 14 випадків коронавірусу – Аксенов

В окупованому Криму на 27 березня підтверджено ще сім випадків коронавурусної інфекції. Таким чином загальна кількість виявлених випадків захворювання COVID-19 на півострові досягла 14.

Фото: РИА Новости / Виталий Белоусов

Про це повідомив так званий «глава Криму» Сергій Аксенов на своїй сторінці в Facebook.

«У Республіці Крим підтверджено ще 7 нових випадків коронавірусної інфекції. Всі хворі – мешканці Криму, які повернулися з неблагополучної щодо коронавірусу країни. З них 6 осіб – члени двох різних сімей, які здійснювали подорож на одному і тому ж круїзному лайнері «Беліссімо» в ОАЕ. 1 людина також відвідувала ОАЕ, здійснювала туристичну подорож на круїзному лайнері, що слідував за іншим маршрутом. Таким чином, за станом на сьогоднішній день з 14 підтверджених випадків захворювання 10 осіб і члени їх сімей перебували на лайнері «Беліссімо». Тобто, всі випадки привізні», – написав Аксенов.

За його словами, всі хворі кримчани виявлені в ході проведення профілактичних заходів щодо прибулих з неблагополучних країн щодо коронавірусної інфекції. Діагноз підтверджений за результатами лабораторних досліджень.

Аксенов додав, що всі хворі госпіталізовані в інфекційні відділення медичних організацій Криму і перебувають в окремих боксах. На даний момент їх стан задовільний, перебіг захворювання безсимптомний.

Нагадаємо:

  • 21 березня в окупованому Криму підтвердили перший випадок захворювання коронавірусом: хворий при перетині адмінкордону з півостровом і Херсонською областю не повідомив інформацію про перебування у Франції.
  • 24 березня в Криму було підтверджено шість нових випадків зараження коронавірусною інфекцією COVID-19. Таким чином на півострові всього офіційно зареєстровано сім випадків коронавірусу.
  • На 26 березня в Криму під медичним наглядом через ситуацію з коронавірусом перебували 1523 людини.
Інформаційна агенція “Центр журналістських розслідувань”
Kyiv Kyiv Ukraine