У Криму через місяць очікують сплеску безробіття через карантин

Новини
Фото: feo.today

«Влада» окупованого Криму після квітня очікує сплеску безробіття через карантин, при тому, що зараз на півострові заявлені понад 15 тисяч вакантних робочих місць і напливу безробітних, які прийшли оформляти допомогу, поки не спостерігається.

Про це повідомила «віце-прем’єр – міністр праці і соціального захисту Криму» Олена Романовська 7 квітня в ході засідання оперативного штабу із запобігання поширенню коронавірусної інфекції, передає видання «Крыминформ».

«Сьогодні на ринку праці заявлені 15,3 тисячі вільних робочих місця. Всі показники за рівнем безробіття і за кількістю вакансій відповідають першого кварталу минулого року. Поки ми не бачимо сплеску людей, які прийшли на оформлення допомоги по безробіттю. Як безробітні сьогодні офіційно перебувають на обліку 6,1 тисячі осіб. Очікуємо, звичайно, сплеск після квітня», – сказала Романовська.

За її даними, в середньому в Криму налічується дві вакансії на одного, хто претендує на роботу, але є дисбаланс цього показника між містами і районами. Наприклад, в Сімферополі на одного здобувача припадає 11 вакансій, в Ялті – вісім, а в сільських регіонах ситуація складніша – всього 0,5 вакансії на одного здобувача.

Нагадаємо: