У Криму вводиться карантин: здравниці закриваються до літа, масові заходи забороняються

Новини
Санаторій «Місхор» в селищі Місхор на Південному березі Крыму Фото: Booking.com

В окупованому Криму для протидії поширення коронавірусу вводяться обмежувальні заходи. Санаторії, пансіонати і будинки відпочинку не будуть приймати відпочивальників з 28 березня до 1 червня. Проведення масових заходів забороняється.

Відповідний указ підписав так званий «глава Криму» Сергій Аксенов.

«З 28 березня 2020 року до 1 червня 2020 року зупинити бронювання місць, прийом і розміщення громадян в пансіонатах, будинках відпочинку, санаторно-курортних організаціях (санаторіях), санаторно-оздоровчих дитячих таборах цілодобового дії і готелях, інших засобах розміщення, розташованих в Республіці Крим, за винятком осіб, які перебувають у службових відрядженнях або службових поїздках», – йдеться в документі.

При цьому для тих відпочиваючих, які вже проживають в кримських здравницях, доручено «забезпечити умови для їх самоізоляції і проведення необхідних санітарно-епідеміологічних заходів до закінчення терміну їх проживання без можливості його продовження, організувати їх харчування безпосередньо в будівлях проживання».

Також відповідно до указу, в Криму призупиняється діяльність нічних клубів, кінотеатрів, дитячих ігрових кімнат і розважальних центрів, басейнів, аквапарків, СПА- і фітнес-центрів, спортивних і тренажерних залів. Також припиняється робота салонів краси, бань і саун.

Крім того, на півострові припиняється проведення дозвіллєвих, видовищних, фізкультурних, виставкових, просвітницьких, рекламних та інших заходів з очною присутністю громадян, а також надання відповідних послуг, в тому числі в парках культури і відпочинку, торгово-розважальних центрах, на атракціонах і в інших місцях масового відвідування громадян.

Також призупинено відвідування громадянами різних будівель і споруд для проведення масових заходів.

Нагадаємо:

  • 21 березня в окупованому Криму підтвердили перший випадок захворювання коронавірусом: хворий при перетині адмінкордону з півостровом і Херсонською областю не повідомив інформацію про перебування у Франції.
  • 23 березня в Криму закрили на карантин до 12 квітня і перевели на дистанційне навчання всі навчальні заклади півострова, але залишили працювати дитячі садки.
  • 27 березня в Криму підтверджено ще сім випадків коронавурусної інфекції. Таким чином загальна кількість виявлених випадків захворювання COVID-19 на півострові досягла 14 випадків.