Рада проведе позачергове пленарне засідання: порядок денний

13 квітня відбудеться позачергове пленарне засідання Верховної Ради. У порядку денному значиться розгляд питань щодо внесення правок до державного бюджету 2020 року, внесення змін до Закону України «Про захист населення від інфекційних хвороб» щодо запобігання поширення COVID-19, а також розгляд законопроекту про національну інфраструктуру геопросторових даних, тобто про Геокадастр.

Верховна Рада планує також розглянути проект Постанови ВРУ про скасування рішення Верховної Ради України від 31 березня 2020 року про прийняття в цілому як закону проекту Закону України «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо обігу земель сільськогосподарського призначення».

Парламент також перегляне законопроект щодо збереження довкілля та проект закону щодо вдосконалення системи органів Антимонопольного комітету.

Також буде розглянуто внесення змін до Кримінального процесуального кодексу України щодо особливостей судового контролю за дотриманням прав, свобод та інтересів осіб у кримінальному провадженні та розгляду окремих питань під час судового провадження на період карантину.

Інформаційна агенція “Центр журналістських розслідувань”
Kyiv Kyiv Ukraine