У Криму за добу виявлено 32 заражених COVID-19: рекорд для півострова

Новини
Фото: Владимир Гердо/ТАСС

В окупованому Криму за добу виявлено 32 заражених коронавірусною інфекцією, що є рекордним показником для півострова, де всього тепер зафіксовано 160 випадків COVID-19.

Про це повідомив так званий «глава Криму» Сергій Аксенов 6 травня на засіданні оперативного штабу з попередження поширення коронавирусной інфекції, передає Центр журналістських розслідувань з посиланням на трансляцію засідання.

«Ситуація за минулу добу погана. У нас 32 хворих. 24 людини – це алуштинский обсерватор, там старе вогнище: шість лікарів, інші – пацієнти. Шестеро людей – Ялта, з них п’ятеро це старе вогнище, контакти були у медсестри, у якої був виявлений коронавірус, і одна жінка з незрозумілим джерелом. У Сімферополі одна жінка, яка повернулася з Москви в останні кілька днів. І Красноперекопський район, село Почесне ще один хворий, він знаходиться в Джанкойській лікарні. Ситуація прогресує», – сказав Аксенов.

У свою чергу, як повідомила керівник «управління Роспотребнадзору по Республіці Крим і Севастополю» Наталя Пеньковська, всього на півострові зареєстровано 160 випадків коронавірусної інфекції.

«Разом у нас на сьогоднішній день 160 хворих, з них 32 – за останню добу», – сказала Пеньковська.

Нагадаємо:

  • В окупованому Криму 4 травня в Сакській лікарні померла 70-річна пацієнтка, у якої був діагностований коронавірус COVID-19. За минулу добу на півострові зафіксовано ще 17 випадків коронавірусної інфекції. Загальна кількість заражених досягла 128.