В Україні вступна кампанія перенесена на серпень – Міносвіти

Міністерство освіти і науки України з урахуванням прогнозу розвитку епідеміологічної ситуації в країні перенесло цьогорічну вступну кампанії на серпень.

Фото: investigator.org.ua

Відповідний наказ було підписано 4 травня повідомляє Міносвіти.

Як зазначається, змін зазнали терміни проведення вступної кампанії у 2020 році – усі дати зсунуто на місяць (серпень).

Так, для вступників на основі повної загальної середньої освіти (ПЗСО) реєстрація електронних кабінетів розпочнеться 1 серпня, прийом заяв та документів триватиме з 13 до 22 серпня (для тих, хто вступає за результатами ЗНО), та до 16 серпня для вступників, що складатимуть вступні іспити в закладі вищої освіти.

Творчі конкурси та вступні іспити на місця державного замовлення будуть проводитись з 1 до 12 серпня. Надання рекомендацій для зарахування на бюджет відбуватиметься не пізніше 27 серпня, а подача вступниками документів для зарахування – до вечора 31 серпня.

Міносвіти передбачило для вступників можливість подачі оригіналів документів поштою (і у зв’язку з цим до 5 днів збільшено інтервал між останнім днем подачі документів та виданням самого наказу про зарахування). Передбачено також, що вступники зможуть надіслати сканкопії необхідних документів електронною поштою, наклавши на них кваліфікований електронний підпис, а самі документи донести після початку навчання.

Терміни проведення реєстрації для складання єдиного вступного іспиту (ЄВІ) та єдиного фахового вступного випробування (ЄФВВ) перенесено. Реєстрація триватиме з 12 травня до 5 червня та відбуватиметься онлайн. Водночас дати проведення ЄВІ та ЄФВВ залишаються незмінними – 1 та 3 липня відповідно. Дати реєстрації електронних кабінетів вступників на магістратуру, прийому документів, рекомендацій також перенесено на місяць.

У міністерстві також нагадали, що реєстрацію на ЄВІ та ЄФВВ перенесено, вона відбуватиметься онлайн.

Нагадаємо:

  • Міносвіти України у зв’язку з загальнонаціональним карантином розробило два сценарії завершення навчального року, проведення зовнішнього незалежного оцінювання (ЗНО) та вступної кампанії.
  • Навчальний рік у школах України через продовження загальнонаціонального карантину завершиться дистанційно.
Інформаційна агенція “Центр журналістських розслідувань”
Kyiv Kyiv Ukraine