У Криму придумали, як врятувати курортний сезон

«Влада» окупованого Криму придумала, як врятувати курортний сезон після епідемії COVID-19.

Фото: colonelcassad - LiveJournal

Введення плати за перебування в обсерваторі для туристів з 24 травня допоможе запуску курортного сезону в регіоні, йдеться в на сайті порталу «уряду Криму».

«Подібні заходи введені також в Севастополі, Новосибірської області, на Сахаліні, в Нижньогородській області. Дані рішення приймаються і для того, щоб відповідно до вимог Роспотребнадзора і за погодженням з усіма зацікавленими структурами, мати можливість запустити туристичний сезон і для мешканців Криму, і для громадян інших суб’єктів Росії. Нагадаємо, що більшість випадків зараження на території республіки – привізні», – йдеться в повідомленні.

Витрати обсерватора, пов’язані з перебуванням в ньому громадян, які приїхали, в тому числі лабораторним дослідженням на COVID-19, оплачуються зазначеними громадянами. Витрати обсерватора, пов’язані з перебуванням в ньому громадян, які прибули до Криму у відрядження, оплачуються роботодавцем, йдеться в указі Сергія Аксенова.

Цей пункт не стосуватиметься російських чиновників, які приїжджають до Криму у відрядження, а також екіпажів повітряного і морського транспорту, водіїв, що здійснюють вантажні перевезення.

  • Так званий «глава Криму» Сергій Аксенов визнав, що курортний сезон на окупованому півострові цього року навряд чи відбудеться, оскільки карантинні заходи, пов’язані з коронавірусом COVID-19, зніматися не будуть і закликав «не будувати ілюзій». З 12 травня в Криму вводиться масочний режим в громадських місцях.
 
Інформаційна агенція “Центр журналістських розслідувань”
Kyiv Kyiv Ukraine