Від 17 до 34 тисяч гривень: Зеленського, Єрмака та Ляшка оштрафували за порушення карантину в хмельницькому кафе

Новини
Фото: Офіс президента Facebook

За фактом порушення карантину у Хмельницькому поліція склала адмінпротоколи на власника та відвідувачів кафе, зокрема, на президента Володимира Зеленського, голову ОПУ Андрія Єрмака, заступника голови ОПУ Сергія Трофімова, головного санлікаря України Віктора Ляшка. Порушення правил щодо карантину тягне за собою накладення штрафу на громадян від 17 000 до 34 000 гривень.

Про це повідомляє пресслужба МВС.

«Всупереч карантинним обмеженням щодо діяльності кафе (окрім терас), власник закладу відновив роботу, а відтак обслуговував відвідувачів. У результаті проведеної перевірки поліцейські склали адміністративні матеріали за ст. 44-3 (Порушення правил щодо карантину людей) на власника кафе та відвідувачів, зокрема – Президента України Володимира Зеленського, керівника Офісу Президента України Андрія Єрмака, його першого заступника Сергія Трофімова, головного державного санітарного лікаря України Віктора Ляшка, голову Хмельницької обласної державної адміністрації Дмитра Габінета та Хмельницького міського голову Олександра Симчишина», – йдеться у повідомленні.

Уточнюється, що адміністративні матеріали, складені за ст. 44-3 КУпАП, будуть направлені на розгляд суду.

Нагадаємо:

  • Президент Володимир Зеленський під час поїздки в Хмельницький в середу, 3 червня, відвідав одне з місцевих кафе і сфотографувався з чашкою кави в залі закладу. Ось тільки затверджений урядом план поступового пом’якшення карантину передбачав зняття обмежень на роботу закладів громадського харчування не раніше 5 червня.