Україна з 15 червня відновила міжнародне пасажирське авіасполучення – Криклій

Україна з 15 червня відновила міжнародне пасажирське авіасполучення. Після трьох місяців карантину в країні запрацювало 15 аеропортів.

Владислав Криклій, міністр інфраструктури України Фото: investigator.org.ua

Про це в ефірі телеканалу 1+1 повідомив міністр інфраструктури України Владислав Криклій.

«Минулого тижня ми відкрили всі міжнародні аеропорти. Єдине, що авіаперевізники поки не за всіма напрямками будуть працювати. Ми очікуємо, що в перших пів року – на рівні однієї третини від потужності на кінець 2019 року», – сказав Криклій.

За його словами, наразі українці можуть полетіти до США, Албанії, Чорногорії, Великої Британії, Туреччини, Кіпру, Тунісу.

«Це країни, які виявили бажання приймати наших громадян. Кожна країна на своїх умовах. Приміром, десь це навіть без тестувань. Скринінг тільки у випадку, якщо є температура підвищена. Десь – це самоізоляція. У Туреччині, наприклад, тестування після прибуття», – розповів міністр.

Він додав, що зараз міністерство закордонних справ України продовжує перемовини про відкриття інших напрямків. «Багато європейських країн, країн Близького Сходу, Азіатського регіону. Я думаю, що щотижня будемо надавати інформацію. Крім того, МОЗ кожні три дні надаватиме інформацію стосовно обмежень щодо інших країн», – зазначив Криклій.

Нагадаємо:

Інформаційна агенція “Центр журналістських розслідувань”
Kyiv Kyiv Ukraine