Пресконференція на тему: «Синхронізація дій органів влади з питань деокупації Криму та Севастополя» (трансляція)

В Києві проходить пресконференція на тему: «Синхронізація дій органів влади з питань деокупації Криму та Севастополя».

Фото: AP

Пряму трансляцію заходу, організованого міністерством з питань реінтеграції тимчасово окупованих територій України, веде агентство Укрінформ.

В ході пресконференції представництво президента України в АР Крим спільно з міністерством з питань реінтеграції тимчасово окупованих територій та Комітетом Верховної Ради України з питань прав людини, деокупації та реінтеграції тимчасово окупованих територій у Донецькій, Луганській областях та Автономної Республіки Крим, міста Севастополя, національних меншин і міжнаціональних відносин презентують розроблені актуальні орієнтири державної політики щодо тимчасової окупації Автономної Республіки Крим та м. Севастополя.

У спільному документі визначається єдиний державний підхід до використання термінології, а також окреслюються позиції по основних питаннях: громадянству, політичних в’язнях та військовополонених, статусу та захисту корінного народу Криму- кримських татар, а також визначення незаконних органів влади та водопостачання півострова тощо.

В пресконференції беруть участь:

Олексій Резніков, віце-прем’єр – міністр з питань реінтеграції тимчасово окупованих територій України;
Антон Кориневич, постійний представник президента України в АР Крим;
Дмитро Лубінець, голова Комітету Верховної Ради України з питань прав людини, деокупації та реінтеграції тимчасово окупованих територій у Донецькій, Луганській областях та Автономної Республіки Крим, міста Севастополя.

Інформаційна агенція “Центр журналістських розслідувань”
Kyiv Kyiv Ukraine