Українці отримають грошову компенсацію за бебі-бокс на дітей, які народилися в 2020 році

В Україні передбачено виплату грошової компенсації вартості «пакета малюкаˮ на дітей, які народилися в 2020 році і не отримали його. В цілому в цей «пакет» входить 25 предметів загальною вартістю 5000 грн.

Фото: svoi.city

Про це повідомляє пресслужба Мінсоцполітики. Передбачається ввести виплату грошової компенсації вартості одноразової натуральної допомоги «пакет малюка» на дітей, які народилися в 2020 році.

«30.06.2020 року за результатами розгляду скарг учасників закупівлі Антимонопольним комітетом України ухвалено рішення скасувати процедуру закупівлі одноразової натуральної допомоги «пакет малюка» установою «Професійні закупівлі», – йдеться в повідомленні.

«Пакет малюка» – це дитячий набір з 25 необхідних товарів, в тому числі підгузники, засоби догляду, дитяча косметика і одяг.

Отримання «пакета» не впливає на отримання грошової виплати. Ініціатива є пілотним проєктом, тому набір товарів буде переглядатися з урахуванням побажання батьків. У Кабміні раніше планували вручити до кінця року 100 тисяч таких наборів.

  • Новий закон «Про верифікацію та моніторинг державних виплат», який набув чинності у грудні минулого року, передбачає запровадження системи ретельної перевірки державних виплат, зокрема, субсидій, пенсій, пільг, соціальних стипендій, виплат переселенцям та ветеранам, які здійснюються за рахунок держбюджету.
Інформаційна агенція “Центр журналістських розслідувань”
Kyiv Kyiv Ukraine