Зеленський у Раді: Україна повинна повернути всі свої території

Президент Володимир Зеленський заявив, що Україна, яка вже шостий рік захищає свій суверенітет від російської агресії, повинна повернути окуповані території Криму та Донбасу.

Президент України Володимир Зеленський Фото: president.gov.ua

Про це глава держави сказав, виступаючи 16 липня на урочистому засіданні Верховної Ради з нагоди 30-ї річниці ухвалення Декларації про державний суверенітет України, повідомляє Центр журналістських розслідувань з посиланням на трансляцію Офісу президента.

«Сьогодні, шостий рік поспіль, ми захищаємо свій суверенітет від російської агресії. Ми сплачуємо за це найвищу ціну – життя наших громадян. Сьогодні весь цивілізований світ визнає, що Україна робить все для настання такого бажаного миру», – сказав Зеленський.

Він зазначив, що Україна робить усе, щоб досягти «саме того миру, де державний суверенітет буде панувати в реальності, а не на папері».

«Так. Ми втратили частину території. Ми втратили своїх людей. І, на жаль, ми не можемо повернути загиблих. Але повинні повернути всі свої території. Повернути віру в правду і справедливість. Щоб те, заради чого загинули наші герої, ніколи не виявилось марним. Я переконаний, що шанс досягти цього у нас, українців, є тільки в одному випадку – якщо всі ми об’єднаємося. Так само, як і 30 років тому», – додав президент.

Нагадаємо:

  • 20 травня президент Володимир Зеленський заявив, що Україна не змінює своєї позиції стосовно повернення окупованого Криму та інших окупованих територій і буде піднімати його на будь-яких міжнародних майданчиках, використовуючи для цього всі можливі формати, зокрема Мінський та Нормандський.
Інформаційна агенція “Центр журналістських розслідувань”
Kyiv Kyiv Ukraine