Учасники «мотопробігу Єдності» відвідали адмінмежу з Кримом (відео)

Учасники щорічного всеукраїнського «мотопробігу Єдності» 1 серпня відвідали адмінмежу з тимчасово окупованим Кримом.

Фото: IPC-Геническ

Як повідомляє сайт IPC-Генічеськ, байкери передали прикордонникам український державний прапор, а представникам місцевого меджлісу – кримськотатарський національний прапор, який провезли через майже всю країну.

Представники кримськотатарської спільноти зустрічали учасників мотопробігу на території бази громадського формування «Аскер», де приготували для гостей плов і частування.

«Мотопробіг Єдності» ніяких інших цілей не має, крім як об’єднати країну, об’єднати людей зі всієї України», – розповів координатор мотопробігу Микола Спиридонов.

«Ми тут, щоб підтримати кримськотатарський народ, тих людей, які по той бік, це наші люди. Ми колись повернемо нашу історичну українську територію, повернемо Крим», – зазначив учасник проігу, волонтер Руслан Кошовенко.

Після відвідин Генічеського району байкери попрямували до Запоріжжя.

Нагадаємо:

  • В липні 2019 року учасники всеукраїнського мотопробігу за єдність України також відвідали адмінмежу з окупованим Кримом, а потім прибули до Херсону. Головний посил байкерів: Україна є єдиною і суверенною, а Крим – невід’ємна її частина. З собою активісти везли державний прапор України і національний прапор кримськотатарського народу. Головний посил байкерів: Україна є єдиною і суверенною, а Крим – невід’ємна її частина.
Інформаційна агенція “Центр журналістських розслідувань”
Kyiv Kyiv Ukraine