На Донбасі вперше з моменту оголошення припинення вогню було тихо

На Донбасі за минулу добу в районі проведення Операції об'єднаних сил (ООС) вперше з моменту оголошення режиму припинення вогню було тихо. Однак російські найманці в порушення досягнутих у Мінську домовленостей здійснювали інженерне обладнання позицій у бік українських підрозділів.

Фото: Facebook Генеральний штаб ЗСУ

Про це повідомляє штаб ООС.

«13 серпня на усіх ділянках відповідальності наших підрозділів обстрілів з боку противника не зафіксовано … Разом з тим, минулої доби українськими воїнами задокументовано одне порушення збройними формуваннями Російської Федерації домовленостей, досягнутих 22 липня в рамках Тристоронньої контактної групи. Зокрема, поблизу тимчасово окупованого населеного пункту Золоте-5 противник здійснював інженерне обладнання позицій у бік наших підрозділів», – йдеться у повідомленні.

Бойових втрат серед особового складу Об’єднаних сил немає.

Як зазначили у штабі, ситуація в районі проведення операції Об’єднаних сил залишається контрольованою. Українські захисники продовжують сумлінно виконувати завдання за призначенням та готові миттєво реагувати на будь-які зміни оперативної обстановки.

Нагадаємо:

  • 13 серпня на Донбасі в зоні проведення ООС внаслідок підриву на міні загинув український військовослужбовець, ще один боєць отримав поранення.
Інформаційна агенція “Центр журналістських розслідувань”
Kyiv Kyiv Ukraine