До Києва наступного тижня прибуде баржа компанії «Нібулон» з херсонськими кавунами

У Херсонській області у місті Гола Пристань на вантажному причалі філії «Голопристанська» ТОВ СП «Нібулон» завантажують близько 300 тонн херсонських кавунів на баржу, яка наступного тижня доставить солодкий вантаж до Києва.

Фото: nibulon.com

Про це повідомляє компанія «Нібулон», якій належить несамохідне судно.

На Київщині кавуни вивантажать на перевантажувальному терміналі «Нібулона» у Переяславі та доставлять до торгових мереж столиці, а судно завантажать зерном. Солодкі ягоди з Півдня України можна буде придбати в торгових точках мережі «Сільпо» «Fozzy Group».

Четвертий рік поспіль «Нібулон» власним флотом відправляє смачні херсонські кавуни до Києва.

Фото: nibulon.com

Ця історія розпочалася у 2017 році, коли компанія долучилася до пілотного проєкту Агентства США з міжнародної допомоги USAID «Створення ефективного логістичного ланцюга постачання плодово-овочевої продукції». Так, уперше за останні 15 років від причалу у Голій Пристані відчалило несамохідне судно з 300 тоннами солодкої ягод, які були нарозхват у столичних супермаркетах.

«Щоб були зрозумілі переваги транспортування продукції водним транспортом, слід прослідкувати весь логістичний ланцюжок. Зібрані на полі кавуни обережно вручну складають у картонні контейнери євростандарту, розміщені на піддонах у вантажівці. На річковому терміналі в Голій Пристані краном завантажують піддони на дно несамохідного судна. У закритому судні водним шляхом, на якому немає ям та вибоїн, обережно і чітко за графіком «Нібулон» доставляє неушкоджений товар у порт призначення. Там так само піддони з контейнерами розвантажують краном і відразу завантажують у рефрижератори. За декілька годин ці кавуни вже в торговельному залі радують покупців», – розповіли у компанії.

Фото: nibulon.com

Такий шлях доставки овочів і фруктів із півдня України на північ значно зменшує їх втрати і допомагає в розширенні ринків збуту сезонної продукції. Коли кавуни вантажаться насипом, 10-13% продукції зазнає механічних пошкоджень, не витримуються стандарти пакування та транспортування.

«Нібулон» завдяки створеній ефективній логістичній інфраструктурі здатен здійснювати мінімум 50 рейсів по 1000 тонн – це 50 тис. тонн різноманітної сільгосппродукції за сезон, яку компанія може переорієнтувати з доріг України на річковий транспорт, більш економічно вигідний й екологічний.

Нагадаємо:

  • 26 серпня 2019 року баржа компанії «Нібулон» з херсонськими кавунами вирушила до Києва. На неї завантажили 400 тонн солодкої ягоди. У столицю кавунова баржа прибула 22 серпня.
Інформаційна агенція “Центр журналістських розслідувань”
Kyiv Kyiv Ukraine