Стрілецька зброя і гранатомет: окупанти знову порушили режим припинення вогню на Донбасі

На Донбасі російські окупанти знову порушили режим всеосяжного припинення вогню. Минулої доби в зоні проведення Операції об'єднаних сил (ООС) українські позиції були обстріляні зі стрілецької зброї та гранатомету. Втрат у підрозділах Об'єднаних сил немає.

Фото: Facebook Генеральний штаб ЗСУ

Про це повідомляє штаб ООС.

«Упродовж минулої доби, 21 вересня, російсько-окупаційні війська тричі порушили домовленості, що вступили в дію 27 липня 2020 року. Так, постріли зі стрілецької зброї, а згодом з гранатомета, пристосованого для використання мін ПОМ-2, зафіксовано поблизу населеного пункту Мар’їнка. Ще одну ворожу провокацію зі стрілецької зброї відмічено на ділянці неподалік Водяного», – йдеться у повідомленні.

Поодинокі неприцільні постріли не становили загрози життю та здоров’ю українських бійців, тому вони вогонь у відповідь не відкривали.

Крім того, зазначили у штабі ООС, виявлено факт додаткового інженерного обладнання позицій у бік українських підрозділів в напрямку Водяного з тимчасово окупованої Ужівки.

Бойових втрат і поранень серед особового складу Об’єднаних сил не було.

Нагадаємо:

  • 20 вересня на Донбасі російські окупанти продовжили порушувати режим припинення вогню в зоні проведення ООС, стріляючи в бік українських позицій. Втрат у підрозділах Об’єднаних сил не було.
Інформаційна агенція “Центр журналістських розслідувань”
Kyiv Kyiv Ukraine