На Донеччині Ощадбанк після відкриття КПВВ зможе за місяць обслужити пенсіонерів-ВПЛ з окупованих територій

Новини
Ощадбанк
Відділення Ощадбанку у Слов'янську Донецької області Фото: oschadbank.ua

Коли в Донецькій області після зняття карантину повноцінно відновлять роботу КПВВ і приїдуть пенсіонери-ВПЛ з тимчасово непідконтрольних територій, Ощадбанк буде здатний забезпечити їх обслуговування протягом місяця. На даний момент залишки на їх рахунках складають 2,1 млрд грн.

Про це повідомила начальник Донецького обласного управління Ощадбанку Світлана Яківчик, передає портал «Донецкие новости».

«На сьогодні функціонують всі 155 відділень Ощадбанку, а це 472 операційних вікна, тобто це 472 менеджера, які обслуговують клієнтів. В середньому в день на сьогодні пропускна здатність – десь до 10 тис. осіб. Таким чином, приблизно за місяць, якщо відкриються КПВВ, всі відділення Ощадбанку зможуть обслужити і надати якісні банківські послуги бажаючим клієнтам», – сказала Яківчик.

Вона зазначила, що в Донецькій області налічується 274 тисячі пенсіонерів зі статусом внутрішньо переміщених осіб (ВПО). Залишки на їх рахунках складають 2,1 млрд грн.

«На сьогодні 112 тисяч внутрішньо переміщених осіб – це ті, хто не отримали платіжні картки. Тобто карти знаходяться у відділеннях банку, термін дії їх продовжений, але клієнти з тих чи інших обставин не змогли їх отримати, і вони очікують отримання», – розповіла Яківчик.

За її словами, пенсії і соцвиплати знаходяться на рахунках, нараховуються вчасно і чекають на своїх клієнтів.

Вона нагадала, що карти внутрішньо переміщених осіб в Ощадбанку, термін дії яких закінчився з березня по вересень, продовжені до 1 листопада поточного року.

«Але слід звернути увагу, що 30 вересня на сайті Ощадбанку розміщена інформація, що термін дії карт ВПО продовжений тільки за міжнародними платіжними системами MasterCard / Visa і національній платіжній системі «Простір», які відкриті ВПО за тарифним пакетом «Мій рахунок. Мігрант». Що це означає: є клієнти, які мають кілька рахунків за різними тарифними пакетами. Ощадбанк продовжив тільки карти за тарифним пакетом «Мій рахунок. Мігрант». Навіть якщо термін дії закінчився, ці карти все одно є активними до 1 листопада. За іншими картами за іншими тарифними пакетами – потрібно звернутися в Ощадбанк і їх отримати», – пояснила Яківчик.

Уточнити, за яким саме тарифним пакетом обслуговується клієнт, можна за телефоном «гарячої лінії» Ощадбанку 0 800 210 800.

Нагадаємо: