У Ростові прокурор запросив від 16 до 18 років колонії для фігурантів красногвардійської «справи кримських мусульман»

У російському Ростові-на-Дону на засіданні Південного окружного військового суду прокурор запросив від 16 до 18 років колонії для фігурантів сфальсифікованого ФСБ красногвардійської «справи кримських мусульман».

Ескендер Абдулганієв, Арсен Абхаїров і Рустем Емірусеїнов Фото: Facebook Крымская солидарность

Про це повідомляє громадський рух «Кримська солідарність».

«Сьогодні в Південному окружному військовому суді прокурор попросив визнати кримських татар мусульман винними і призначити покарання у вигляді позбавлення волі в колонії посиленого режиму на терміни: Рустему Емірусеїнову – 18 років з обмеженням на 1,5 року нагляду, Арсену Абхаїрову – 15 років, Ескендеру Абдулганієву – 16 років», – йдеться в повідомленні

29 січня 2020 року Південний окружний військовий суд Ростова-на-Дону почав розгляд справи фігурантів красногвардійської «справи кримських мусульман» по суті.

Нагадаємо:

  • 14 лютого 2019 року в Криму в трьох будинках кримських татар в смт. Октябрьське російські силовики провели обшуки. Кримчанина Рустема Емірусеїнова відвезли в управління ФСБ в Сімферополі. Перед цим в управління ФСБ відвезли також Ескендера Абдулганієва і Арсена Абхаїрова.
  • 15 лютого в Сімферополі «Київський райсуд» заарештував трьох затриманих кримських татар за підозрою в участі в забороненій в РФ організації «Хізб ут-Тахрір».
Інформаційна агенція “Центр журналістських розслідувань”
Kyiv Kyiv Ukraine